FORUM i GALA WOMAN POWER i TARGI LUKSUSU
19 kwietnia 2024 r.
Hotel Hilton, Warszawa

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Kup Bilet

Nagrody

Nagradzamy najlepsze, kreatywne, innowacyjne i przedsiębiorcze kobiety. 

Forum

Twój dzień w Hotelu Hilton będzie pełen inspiracji, nowych wyzwań, spotkań, relacji podczas paneli i na TARGACH LUKSUSU

GALA

Wieczór spędzisz na uroczystej GALI. Czekają na ciebie występy artystyczne, rozmowy motywacyjne, dobra zabawa i nowa energia do działania.

NIEZWYKŁE WYDARZENIE DLA KOBIET

III EDYCJA NIEZWYKŁEGO WYDARZENIA DLA KOBIET

Mamy przyjemność poinformować, że redakcja WOMAN POWER POLSKA wraz z FORFORUM BIZNESU POLSKA zdecydowała się zorganizować dn. 19 kwietnia 2024 r. w warszawskim hotelu Hilton kolejną edycję FORUM I GALI WOMAN POWER 2024.

Podczas Forum i wieczornej uroczystej Gali porozmawiamy w kobiecym gronie o tym, jak kobiety inwestują, jak można zwiększyć ich dostęp do stanowisk kierowniczych w branży nie tylko modowej, kulinarnej, estetycznej, ale też technologicznej, co się zmieniło od naszego ostatniego spotkania. Podczas trzeciej edycji tego wydarzenia skupimy się na rosnącej sile kobiet we wszystkich obszarach, tak biznesu, jak i samego życia. Podpowiemy jak wzmocnić swoje zdrowie, kreatywność i motywację. Zobaczymy co zmieniło się od ostatniego naszego spotkania. To czas nowych relacji, nowych pomysłów i wyzwań zdobytych podczas TARGÓW LUKSUSU.

Po raz trzeci przyznamy m.in. nagrodę TOP WOMAN in POWER 2024 – prestiżowe wyróżnienie za osiągnięcia i potwierdzenie sukcesu w biznesie, która oferuje możliwości marketingowe i PR, a także zwiększy Twoją wiarygodność i pozycję w oczach współpracowników i klientów.

Partner wydarzenia i patronat medialny:

(...) Nic się samo nie wydarzy — wszystko, czego potrzebujemy, jest w nas samych. Każdy nosi w sobie potężny potencjał, który powinien zauważyć i zacząć świadomie z niego korzystać. Żeby zabrać się do pracy i faktycznie osiągnąć sukces, trzeba przede wszystkim uwierzyć w siebie.

Ewa Chodakowska

Ogromną siłę rażenia i efekt w zespole przynoszą komplementy. Lider skupia się na otwieraniu skrzydeł, nie na ich podcinaniu.

Joanna Przetakiewicz

PUBLIKACJE FORUM BIZNESU POLSKA

PUBLIKACJE FORUM BIZNESU POLSKA: magazyn WOMAN POWER POLSKA, album PORTRETY BIZNESU, kalendarze SKRZYDŁA, ANIOŁY, PORTRETY, czy Wybieram Szczęście są częścią projektów marki: WOMAN POWER i BUSINESS POWER. To propozycje skierowane głównie do kobiet biznesu, a także osób interesujących się ekonomią oraz historią powstania i rozwoju marek. Publikacja przygotowywana we współpracy Forum Biznesu Polska z magazynem WOMAN POWER POLSKA to połączenie mocy, inspiracji i wiedzy w wypowiedziach ludzi biznesu, którzy osiągnęły sukces i chcą podzielić się doświadczeniami. Czytając, poznasz sylwetki najbardziej znaczących osób w świecie biznesu i przyczynisz się do poprawy sytuacji ludzi, którzy pod opieką współpracujących fundacji zmagają się na przykład z chorobami nowotworowymi.

Wywiady z ludźmi sukcesu

W naszej publikacji znajdzie się 30-50 wywiadów

Prezentacja znaczących na rynku firm i marek

W naszej publikacji znajdzie się 30-50 prezentacji firm

Dystrybucja

Hotele 5*, Lotniska Konferencje Inwestycyjne i biznesowe Empik (strategiczne salony) Amazon

Spotkania i dyskusje prowadzone będą w trzech panelach

CIAŁO,
UMYSŁ,
DUSZA,
KOBIETY MOCY
KOBIETY W BIZNESIE

a ich ambasadorkami oraz gośćmi specjalnymi będą znamienite osobistości świata mediów i biznesu. Forum poprowadzi Zygmunt Chajzer i dr Milena Gołda.

Dołącz do grupy Kobiet, które mają moc!
Jesteś liderką gotową podzielić się wiedzą i doświadczeniem?

Szukasz społeczności innych kobiet, które pomogą w rozwoju biznesu? Potrzebujesz inspiracji, zrozumienia, autentyczności i rozmów o rozwiązaniach biznesowych? A może po prostu lubisz tę wspierającą kobiecą energię!

Jeśli tak, WOMAN POWER jest dla ciebie!

Jesteś liderką gotową podzielić się wiedzą i doświadczeniem?

Szukasz społeczności innych kobiet, które pomogą w rozwoju biznesu?

Potrzebujesz inspiracji, zrozumienia, autentyczności i rozmów o rozwiązaniach biznesowych?

A może po prostu lubisz tę wspierającą kobiecą energię!

Jeśli tak, WOMAN POWER jest dla ciebie!

19 kwietnia 2024r.

FORUM I GALA WOMAN POWER 2024 i TARGI LUKSUSU

Hilton Warsaw City
Grzybowska 63, 00-844 Warszawa

spotkania FORUM podzielono na panele CUD: Ciało, Umysł, Dusza oraz Kobiety w biznesie TARGI LUKSUSU

09:00 - 13:00

Gala Woman Power i rozdanie wyróżnień Top Woman in Power Awards

18:00 - 22:00

MGA Milena Gołda Agency
z siedzibą ul. Puławska 43/14, Warszawa

Zezwolenie na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku

Wszyscy uczestniczy imprez organizowanych przez MGA Milena Gołda Agency Na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2017 r. poz. 800 ze zm.) zezwalają na nieodpłatne utrwalanie i rozpowszechnianie swojego wizerunku w postaci zdjęć́ i filmów wykonanych w ramach Imprezy jw.
Ponadto uczestnicy przyjmują do wiadomości, że nieodpłatna zgoda na utrwalenie i rozpowszechnianie wizerunku obejmuje także wykorzystanie, utrwalanie, zwielokrotnienie, kopiowanie, rozpowszechnianie, obróbkę, opracowanie i powielanie wizerunku, dowolną techniką bądź za pośrednictwem dowolnego medium dla potrzeb opublikowania we wskazanych celach.
Uczestnicy zgadzają się, że wykorzystanie ich wizerunku zgodnie z treścią niniejszego dokumentu nie narusza dóbr osobistych oraz innych praw osób trzecich.
Uczestnicy wydarzenia, przychodząc na wydarzenie wiedzą, że zdjęcia zostały wykonane po uprzednim ich poinformowaniu i za ich zgodą.
Uczestnicy przyjmują do wiadomości, że niniejsza zgoda do ww. celów następuje bez ograniczeń terytorialnych, w szczególności zgoda do ww. celów obejmuje także okres po zakończeniu uczestnictwa.
Przeniesienie niniejszego zezwolenia oraz wszelkich praw z nim związanych na osobę lub podmiot trzeci nie wymaga uprzedniej zgody na taką czynność i następuje nieodpłatnie.

Zobacz zdjęcia z Forum i Gali

Kontakt

Milena Gołda
Redaktor naczelna
CEOWORLD Magazine
Prezes Mag Press Agency

mg@magpressagency.com
tel. 608 098 388

Formularz kontaktowy

Chcesz więcej informacji na temat naszych konkursów CEOWORLD i Gali? Wyślij formularz, a odezwiemy się do Ciebie

FORUM i GALA WOMAN POWER
19 kwietnia 2024 r.

Dołącz do nas!

Chcesz więcej informacji na temat naszych konkursów CEOWORLD, FORUM i GALA BUSINESS POWER i TARGI LUKSUSU
25 Października 2024 r. w Hotelu Hilton w Warszawie  wyślij formularz, a odezwiemy się do Ciebie