FORUM i GALA WOMAN POWER
28 kwietnia 2023 r.
Hotel Hilton, Warszawa

Zakończona

Nagrody

Nagradzamy najlepsze, kreatywne, innowacyjne i przedsiębiorcze kobiety. 

Forum

Twój dzień w Hotelu Hilton będzie pełen inspiracji, nowych wyzwań, spotkań, relacji.

GALA

Wieczór spędzisz na uroczystej GALI. Czekają na ciebie występy artystyczne, rozmowy motywacyjne, dobra zabawa i nowa energia do działania.

NIEZWYKŁE WYDARZENIE DLA KOBIET

II EDYCJA NIEZWYKŁEGO WYDARZENIA DLA KOBIET

Mamy przyjemność poinformować, że redakcja międzynarodowego magazynu CEOWORLD zdecydowała się zorganizować dn. 28 kwietnia 2023 r. w warszawskim hotelu Hilton II edycję FORUM I GALI WOMAN POWER 2023.

Podczas Forum i wieczornej uroczystej Gali porozmawiamy w kobiecym gronie o tym, jak kobiety inwestują, jak można zwiększyć ich dostęp do stanowisk kierowniczych w branży nie tylko modowej, kulinarnej, estetycznej, ale też technologicznej, co się zmieniło od naszego ostatniego spotkania. Podczas drugiej edycji tego wydarzenia skupimy się na rosnącej sile kobiet we wszystkich obszarach, tak biznesu, jak i samego życia.

Forum i Gala będzie niepowtarzalną okazją do wspierania i dzielenia się wizją podniesienia rangi pracowitych, przedsiębiorczych oraz odważnych kobiet.
Po raz drugi przyznamy nagrodę TOP WOMAN in POWER 2023 – prestiżowe wyróżnienie za osiągnięcia i potwierdzenie sukcesu w biznesie, która oferuje możliwości marketingowe i PR, a także zwiększy Twoją wiarygodność i pozycję w oczach współpracowników i klientów.

(...) Nic się samo nie wydarzy — wszystko, czego potrzebujemy, jest w nas samych. Każdy nosi w sobie potężny potencjał, który powinien zauważyć i zacząć świadomie z niego korzystać. Żeby zabrać się do pracy i faktycznie osiągnąć sukces, trzeba przede wszystkim uwierzyć w siebie.

Ewa Chodakowska

Ogromną siłę rażenia i efekt w zespole przynoszą komplementy. Lider skupia się na otwieraniu skrzydeł, nie na ich podcinaniu.

Joanna Przetakiewicz

PUBLIKACJA Woman in Power. Moc kobiet.

PUBLIKACJA Woman in Power jest częścią projektu WOMAN POWER i będzie propozycją skierowana głównie do kobiet biznesu, a także osób interesujących się ekonomią oraz historią powstania i rozwoju marek. Publikacja przygotowywana we współpracy Forum Biznesu Polska z magazynem CEOWORLD to połączenie mocy, inspiracji i wiedzy w wypowiedziach kobiet, które osiągnęły sukces i chcą podzielić się doświadczeniami. Czytając, poznasz sylwetki najbardziej znaczących kobiet w świecie biznesu. Publikacja związana będzie z problemem z jakim zmagamy się wszyscy na co dzień: chorobami nowotworowymi i zaplanowana jest na październik.

Wywiady

W naszej publikacji znajdzie się 30-50 wywiadów

Prezentacja

W naszej publikacji znajdzie się 30-50 prezentacji firm

Dystrybucja

Hotele 5*, Lotniska Konferencje Inwestycyjne i biznesowe Empik (strategiczne salony) Amazon

Spotkania i dyskusje prowadzone będą w trzech panelach

CIAŁO,
UMYSŁ,
DUSZA,
KOBIETY MOCY
KOBIETY W BIZNESIE

a ich ambasadorkami oraz gośćmi specjalnymi będą znamienite osobistości świata mediów i biznesu. Forum poprowadzi Zygmunt Chajzer i dr Milena Gołda.

Dołącz do grupy Kobiet, które mają moc!
Jesteś liderką gotową podzielić się wiedzą i doświadczeniem?

Szukasz społeczności innych kobiet, które pomogą w rozwoju biznesu? Potrzebujesz inspiracji, zrozumienia, autentyczności i rozmów o rozwiązaniach biznesowych? A może po prostu lubisz tę wspierającą kobiecą energię!

Jeśli tak, WOMAN POWER jest dla ciebie!

Jesteś liderką gotową podzielić się wiedzą i doświadczeniem?

Szukasz społeczności innych kobiet, które pomogą w rozwoju biznesu?

Potrzebujesz inspiracji, zrozumienia, autentyczności i rozmów o rozwiązaniach biznesowych?

A może po prostu lubisz tę wspierającą kobiecą energię!

Jeśli tak, WOMAN POWER jest dla ciebie!

28 kwietnia 2023r.

FORUM I GALA WOMAN POWER 2023

Hilton Warsaw City
Grzybowska 63, 00-844 Warszawa

spotkania FORUM podzielono
panele CUD: Ciało, Umysł, Dusza oraz Kobiety w biznesie

09:00 - 13:00

Gala Woman Power i rozdanie wyróżnień Top Woman Power Awards

19:00 - 22:00

MGA Milena Gołda Agency
z siedzibą ul. Puławska 43/14, Warszawa

Zezwolenie na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku

Wszyscy uczestniczy imprez organizowanych przez MGA Milena Gołda Agency Na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2017 r. poz. 800 ze zm.) zezwalają na nieodpłatne utrwalanie i rozpowszechnianie swojego wizerunku w postaci zdjęć́ i filmów wykonanych w ramach Imprezy jw.
Ponadto uczestnicy przyjmują do wiadomości, że nieodpłatna zgoda na utrwalenie i rozpowszechnianie wizerunku obejmuje także wykorzystanie, utrwalanie, zwielokrotnienie, kopiowanie, rozpowszechnianie, obróbkę, opracowanie i powielanie wizerunku, dowolną techniką bądź za pośrednictwem dowolnego medium dla potrzeb opublikowania we wskazanych celach.
Uczestnicy zgadzają się, że wykorzystanie ich wizerunku zgodnie z treścią niniejszego dokumentu nie narusza dóbr osobistych oraz innych praw osób trzecich.
Uczestnicy wydarzenia, przychodząc na wydarzenie wiedzą, że zdjęcia zostały wykonane po uprzednim ich poinformowaniu i za ich zgodą.
Uczestnicy przyjmują do wiadomości, że niniejsza zgoda do ww. celów następuje bez ograniczeń terytorialnych, w szczególności zgoda do ww. celów obejmuje także okres po zakończeniu uczestnictwa.
Przeniesienie niniejszego zezwolenia oraz wszelkich praw z nim związanych na osobę lub podmiot trzeci nie wymaga uprzedniej zgody na taką czynność i następuje nieodpłatnie.

Zobacz zdjęcia z Forum i Gali

Kontakt

Milena Gołda
Redaktor naczelna
CEOWORLD Magazine
Prezes Mag Press Agency

mg@magpressagency.com
tel. 608 098 388

Formularz kontaktowy

Chcesz więcej informacji na temat naszych konkursów CEOWORLD i Gali? Wyślij formularz, a odezwiemy się do Ciebie

FORUM i GALA WOMAN POWER
28 kwietnia 2023 r.

Zakończona

Dołącz do nas!

Chcesz więcej informacji na temat naszych konkursów CEOWORLD, FORUM i GALA BUSINESS POWER i TARGI LUKSUSU
25 Października 2024 r. w Hotelu Hilton w Warszawie  wyślij formularz, a odezwiemy się do Ciebie