KONSULTACJE BIZNESOWE

SESJE INDYWIDUALNE

 

Dr Milena Gołda to organizatorka konferencji i doradczyni rządów jako ekspert od budowy marki i inwestycji zagranicznych. Pracując na zlecenia Forbes, Fortune, Foreign Policy organizowała konferencje inwestycyjne w Nowym Jorku i Londynie m.in. w Council of Foreign Relations. Przeprowadziła tysiące wywiadów z prezydentami, premierami, ministrami, miliarderami i milionerami, prezesami światowych firm. Pracowała w ponad 30 krajach na 5 kontynentach: w Grecji, na Cyprze, Austrii, Hiszpanii, Portugalii, Gruzji, Azerbejdżanie, Namibii, Gwinei, Wielkiej Brytanii, Ameryce, Trynidadzie i Tobago, Luksemburgu, Szwajcarii, Egipcie, Maroko, Dubaju, na Barbadosie, Malezji, Malawi, Gwatemali, Polsce, Zjednoczonych Emiratach Arabskich…

Od 15 lat jest współwłaścicielką magazynu on-line CEOWorld Magazine. Chętnie dzieli się wiedzą jako prelegent konferencji biznesowych, inwestycyjnych, czy tych przeznaczonych dla start-up-ów. Jako redaktor naczelna CEOWorld występowała m.in. na konferencji Frost and Sullivan przed 800 prezesami z całego świata. Za swoje działania otrzymała nagrodę Ambasadora Przedsiębiorczości wśród kobiet organizacji FAAVM z Kanady, a jej Mag Press Agency – nagrodę New York Award Program.
Dr Milena Gołda była wielokrotną stypendystką – w tym rządu hiszpańskiego na studiach doktoranckich w Madrycie na Uniwersytecie Complutense de Madrid. Odbyła studia na Akademii Dyplomatycznej w Wiedniu w połączeniu z MA z John Hopkins University. Była stypendystką Akademii Dyplomatycznej w Madrycie i Organizacji Narodów Zjednoczonych. UW na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Stosunków Międzynarodowych. Ukończyła MBA i Doctor of Business Administration Collegium Humanum. Biegle włada językiem angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Na uczelniach prowadziła wykłady z zarządzania, przywództwa oraz marki osobistej i firmowej. Pasjonatka rozwoju osobistego i duchowego praktykująca od lat Hunę i Hoʻoponopono – prastare hawajskie praktyki wybaczania, pojednania i uzdrawiania ciała i duszy.

Dołącz do nas!

Chcesz więcej informacji na temat naszych konkursów CEOWORLD, FORUM i GALA WOMAN POWER i TARGI LUKSUSU
19 Kwietnia 2024 r. w Hotelu Hilton w Warszawie  wyślij formularz, a odezwiemy się do Ciebie