FORUM i GALA Business Power
20 Październik 2023 r.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Nagrody

Nagradzamy najlepsze marki, które aktywnie zmieniają rzeczywistość.

Uroczysta Gala

Twój wieczór w Hotelu Hilton umilą występy artystyczne gwiazd. Poznasz ludzi i ich biznesy, które dają power do działania. 

Premiera Publikacji

Milena Gołda od prawie 20 lat buduje marki krajów i firm, a w publikacjach pokazuje jak można rozwijać swój biznes.

PEŁNA MOC

Mamy przyjemność poinformować, że redakcja międzynarodowego magazynu CEOWORLD wraz z FORUM BIZNESU POLSKA zdecydowała się zorganizować kolejną edycję GALI BUSINESS POWER, której towarzyszyć będzie premiera publikacji „WOMAN in POWER” oraz „BUSINESS in POWER”. Zaplanowana jest również inauguracja kalendarza w ramach akcji społecznej WYBIERAM SZCZĘŚCIE.

Forum i Gala odbędą się 20 października 2023 r. w warszawskim hotelu HILTON, a poprowadzi ją Zygmunt Chajzer oraz pomysłodawczyni i organizatorka wydarzenia dr Milena Gołda. W panelach wystąpią znakomitości świata biznesu i celebryci, którzy swoją postawą i determinacją dają przykład na to jak wiele można zdziałać. Atrakcji będzie jeszcze więcej. Będzie z nami również Małgorzata Rozenek-Majdan oraz dr Zbigniew Inglot i manager gwiazd – Mani Nordine oraz Dominika Żak. Swoją obecność potwierdził Adam Mokrysz. Patronat medialny objął magazyn MY COMPANY POLSKA. Przyznane zostaną prestiżowe wyróżnienie za osiągnięcia i potwierdzenie sukcesu w biznesie, która oferuje możliwości marketingowe i PR, a także zwiększy Twoją wiarygodność i pozycję w oczach współpracowników i klientów. Zaplanowano licytacje charytatywne.

Będzie to czas zdobywania unikatowej wiedzy, innowacyjnych narzędzi oraz odbywania rozmów z właścicielami firm z całej Polski i nie tylko, mówcami, mentorami, liderami. Na tym niezwykłym spotkaniu będziemy rozmawiali o szansach i wyzwaniach firm w czasie kryzysu, aspekcie ludzkim i mocy, jaka drzemie w każdym z biznesów, a także szansach, jakie daje nam otoczenie.

Jeżeli jesteś osobą szukającą możliwości dalszego rozwoju, okazji do robienia biznesu, szansy poznawania wartościowych osób, z którymi można realizować nawet najodważniejsze cele i projekty, to FORUM I GALA BUSINESS POWER będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

Wierzymy, że odpowiednie proaktywne osoby z jednej strony tworzą otoczenie będące katalizatorem rezultatów, a z drugiej strony są fundamentem stabilnego biznesu. W tak konkurencyjnej gospodarce trzeba działać szybko i sprawnie, wykorzystywać każdą możliwość wejścia na wyższy poziom, otaczać się sprawczymi liderami i uczyć się od najlepszych ekspertów na świecie. Jak mawia Waren Buffet, jeden z najbogatszych ludzi: „Poznaj zasady gry i graj najlepiej jak potrafisz”.

Redakcja CEOWORLD Magazine

O PUBLIKACJACH

Publikacje przygotowywane przez FORUM BIZNESU POLSKA są skierowane do ludzi biznesu, a także osób interesujących się ekonomią oraz historią powstania i rozwoju marek. Przygotowana we współpracy z magazynem CEOWORLD  są połączeniem wy-powiedzi ekonomistów i właścicieli najlepiej prosperujących polskich firm. Znajduje się w nich szereg wywiadów i inspirujących artykułów. To moc inspiracji dla rozwoju biz-nesu od najbardziej znaczących marek na polskim rynku.

Artykuły

moc wiedzy, wiele inspiracji, nowe strategie

Prezentacja

W naszej publikacji znajdzie się 100 prezentacji firm

Dystrybucja

Hotele 5*, Lotniska Konferencje Inwestycyjne i biznesowe Empik (strategiczne salony) Amazon

Szukasz możliwości rozwoju swojego biznesu lub poszerzenia swojej działalności o perspektywiczne i dochodowe branże?Interesują̨ Cię wartościowe kontakty biznesowe? Szukasz otoczenia, w którym Twój biznes będzie mógł rozwijać się jeszcze szybciej?Jeśli tak, to BUSINESS POWER jest właśnie dla Ciebie.

20 Październik 2023r.

FORUM i GALA BUSINESS POWER

Hotel Hilton
Warszawa

FORUM: panele dyskusyjne, networking, lunch

9.00-14.00

GALA: kolacja zasiadana, rozdanie nagród, występy artystyczne, licytacje charytatywne

18:00 - 22:00

MGA Milena Gołda Agency
z siedzibą ul. Puławska 43/14, Warszawa

Zezwolenie na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku

Wszyscy uczestniczy imprez organizowanych przez MGA Milena Gołda Agency Na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2017 r. poz. 800 ze zm.) zezwalają na nieodpłatne utrwalanie i rozpowszechnianie swojego wizerunku w postaci zdjęć́ i filmów wykonanych w ramach Imprezy jw.
Ponadto uczestnicy przyjmują do wiadomości, że nieodpłatna zgoda na utrwalenie i rozpowszechnianie wizerunku obejmuje także wykorzystanie, utrwalanie, zwielokrotnienie, kopiowanie, rozpowszechnianie, obróbkę, opracowanie i powielanie wizerunku, dowolną techniką bądź za pośrednictwem dowolnego medium dla potrzeb opublikowania we wskazanych celach.
Uczestnicy zgadzają się, że wykorzystanie ich wizerunku zgodnie z treścią niniejszego dokumentu nie narusza dóbr osobistych oraz innych praw osób trzecich.
Uczestnicy wydarzenia, przychodząc na wydarzenie wiedzą, że zdjęcia zostały wykonane po uprzednim ich poinformowaniu i za ich zgodą.
Uczestnicy przyjmują do wiadomości, że niniejsza zgoda do ww. celów następuje bez ograniczeń terytorialnych, w szczególności zgoda do ww. celów obejmuje także okres po zakończeniu uczestnictwa.
Przeniesienie niniejszego zezwolenia oraz wszelkich praw z nim związanych na osobę lub podmiot trzeci nie wymaga uprzedniej zgody na taką czynność i następuje nieodpłatnie.

Zostań naszym partnerem

Bądź z nami 20 października 2023 w warszawskim hotelu Hilton.

PROMOCJA TYLKO DO KOŃCA CZERWCA

Na galę BUSINESS POWER 2023 - 1 osoba

2460zł 1722zł
 • Udział w wieczornej Gali BUSINESS POWER 2023
 • Welcome drink
 • Gala zasiadana, wino przez cały wieczór
 • Networking
 • Zdjęcia i nagranie z wydarzenia
 • PRgift od partnerów wydarzenia

na Forum i Galę BUSINESS POWER 2023 - 1 osoba

4920zł 3444zł
 • Udział w Forum i wieczornej Gali BUSINESS POWER 2023
 • Welcome drink
 • Przerwy kawowe podczas Forum
 • Lunch podczas Forum
 • Gala zasiadana, wino przez cały wieczór
 • Zdjęcia i nagranie z wydarzenia
 • PRgift od partnerów wydarzenia

Bilet PEARL BUSINESS POWER 2023 - 2 osoby

16 800zł 11 760zł
 • Udział w Forum i wieczornej Gali BUSINESS POWER 2023
 • Przerwy kawowe podczas Forum
 • Lunch podczas Forum
 • Udział 1 osoby w panelu podczas Forum
 • Małe stoisko PERL
 • Priorytetowe miejsca podczas Gali (stoliki nr 6-15)
 • Gala zasiadana, wino przez cały wieczór
 • PRgift od partnerów wydarzenia
 • Zdjęcia i nagranie z wydarzenia

Kontakt

Milena Gołda
Redaktor naczelna
CEOWORLD Magazine
Prezes Mag Press Agency

mg@magpressagency.com
tel. 608 098 388

Formularz kontaktowy

Chcesz więcej informacji na temat naszych konkursów CEOWORLD i Gali wyślij formularz, a odezwiemy się do Ciebie

FORUM i GALA Business Power
20 Październik 2023r.

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Dołącz do nas!

Chcesz więcej informacji na temat naszych konkursów CEOWORLD, FORUM i GALA BUSINESS POWER i TARGI LUKSUSU
25 Października 2024 r. w Hotelu Hilton w Warszawie  wyślij formularz, a odezwiemy się do Ciebie