GALA TOP POLISH BRANDS 6 marca 2020

ZAKOŃCZONA

Uroczysta Gala

Twój wieczór umila występy artystyczne gwiazd. Poznasz ludzi, którzy aktywnie zmieniają rzeczywistość biznesu w Europie.

Premiera Książki

Milena Gołda od prawie 20 lat buduje marki krajów i firm, a w książce poza wywiadami przedstawi skuteczne metody tworzenia marki osobistej i firmowej.

Kontakt

Milena Gołda
mg@magpressagency.com
tel. 608 098 388

TOP POLISH BRANDS

Uroczysta gala i książka
,,Zwykli, niezwykli. Historie ludzi sukcesu i polskich marek”

Mamy przyjemność poinformować, ze redakcja międzynarodowego magazynu CEOWORLD zdecydowała się wydać publikacje w formie książki pod redakcja Mileny Gołdy pt. „Zwykli, niezwykli. Historie ludzi sukcesu i polskich marek” – pierwsza taka publikacje biznesowa w formie serii wywiadów, wypowiedzi prezesów i właścicieli polskich firm.

Występy gwiazd

O KSIĄŻCE

Jest to propozycja skierowana do ludzi biznesu, a także osób interesujących się ekonomią oraz historiami powstania i rozwoju polskich marek.

Publikacja przygotowana we współpracy z magazynem CEOWORLD, Fundacja Teraz Polska, Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwem Przedsiebiorczosci i Technologii oraz Krajowa Polska Rada Biznesu stanowi połaczenie wypowiedzi ekonomistów m.in. prof. Wi told Orłowski , prof. Krzysztof Rybinski, ambasadorów: USA, UK, Niemiec i włascicieli najlepiej prosperujacych polskich firm. Ponadto mamy planowane wypowiedzi od Pana Ministra Inwestycji i Rozwoju oraz Prezesa Fundacji Teraz Polska. W naszej publikacji znajdzie sie 30-50 wywiadów oraz 30-50 prezentacji firm.

Wywiady

W naszej publikacji znajdzie się 30-50 wywiadów

Prezentacja

W naszej publikacji znajdzie się 30-50 prezentacji firm

Dystrybucja

Hotele 5*, Lotniska Konferencje Inwestycyjne i biznesowe Empik (strategiczne salony) Amazon

MGA Milena Gołda Agency
z siedzibą ul. Puławska 43/14, Warszawa

Zezwolenie na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku

Wszyscy uczestniczy imprez organizowanych przez MGA Milena Gołda Agency Na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2017 r. poz. 800 ze zm.) zezwalają na nieodpłatne utrwalanie i rozpowszechnianie swojego wizerunku w postaci zdjęć́ i filmów wykonanych w ramach Imprezy jw.
Ponadto uczestnicy przyjmują do wiadomości, że nieodpłatna zgoda na utrwalenie i rozpowszechnianie wizerunku obejmuje także wykorzystanie, utrwalanie, zwielokrotnienie, kopiowanie, rozpowszechnianie, obróbkę, opracowanie i powielanie wizerunku, dowolną techniką bądź za pośrednictwem dowolnego medium dla potrzeb opublikowania we wskazanych celach.
Uczestnicy zgadzają się, że wykorzystanie ich wizerunku zgodnie z treścią niniejszego dokumentu nie narusza dóbr osobistych oraz innych praw osób trzecich.
Uczestnicy wydarzenia, przychodząc na wydarzenie wiedzą, że zdjęcia zostały wykonane po uprzednim ich poinformowaniu i za ich zgodą.
Uczestnicy przyjmują do wiadomości, że niniejsza zgoda do ww. celów następuje bez ograniczeń terytorialnych, w szczególności zgoda do ww. celów obejmuje także okres po zakończeniu uczestnictwa.
Przeniesienie niniejszego zezwolenia oraz wszelkich praw z nim związanych na osobę lub podmiot trzeci nie wymaga uprzedniej zgody na taką czynność i następuje nieodpłatnie.

Zostań naszym partnerem

Główny sponsor
strategiczny

 • 10 minut wystapienia w panelu podczas Gali
 • 6 stron na poczatku działu ksiazki:
  „Zwykli, niezwykli. Historie Ludzi Sukcesu i polskich Marek”
 • StatuetkaTop Polish Brand
  (odbierana na scenie podczas Gali)
 • 2 zaproszenia na Gale Top Polish Brands

Diamentowy
partner

 • 4 strony wystapienia w panelu podczas Gali
  ,,Zwykli, niezwykli. Historie Ludzi Sukcesu i polskich Marek
 • StatuetkaTop Polish Brand
  (odbierana na scenie podczas Gali)
 • 2 zaproszenia na Gale Top Polish Brands

Podziękowania dla wszystkich uczestników Gali TOP POLISH BRANDS

Kontakt

Milena Gołda
Redaktor naczelna
CEOWORLD Magazine
Prezes Mag Press Agency

mg@magpressagency.com
tel. 608 098 388

Formularz kontaktowy

Jeżeli interesuję Cię zakup któregoś z pakietów – proszę o kontakt poprzez formularz lub bezpośrednio mailem bądź telefonicznie

Dołącz do nas!

Chcesz więcej informacji na temat naszych konkursów CEOWORLD, FORUM i GALA BUSINESS POWER i TARGI LUKSUSU
25 Października 2024 r. w Hotelu Hilton w Warszawie  wyślij formularz, a odezwiemy się do Ciebie