GALA LIDERZY PRZYSZŁOŚCI & FIRMY RODZINNE
1 KWIETNIA 2022

ZAKOŃCZONA

Nagrody

Nagradzamy najlepszych, kreatywnych, innowacyjnych, przedsiębiorczych liderów.

Uroczysta Gala

Twój wieczór w Hotelu Bristol umilą występy artystyczne gwiazd. Poznasz ludzi, którzy aktywnie zmieniają rzeczywistość biznesu w Europie.

Premiera Książki

Milena Gołda od prawie 20 lat buduje marki krajów i firm, a w książce poza wywiadami przedstawi metody tworzenia marki osobistej i firmowej.

NIEZWYKŁE WYDARZENIE

1 kwietnia 2022 roku w luksusowych wnętrzach warszawskiego Hotelu Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw odbędzie się IV Uroczysta Gala „Liderzy Przyszłości & Firmy Rodzinne”, której organizatorem jest redakcja międzynarodowego magazynu CEOWORLD Magazine a patronat medialny objął Forbes.

Dr Milena Gołda, redaktor naczelna magazynu, podkreśla jak wraz z zespołem redakcji codziennie stara się promować polską przedsiębiorczość, firmy rodzinne, sukcesję, topowe marki i biznesmenów, którzy mają aspiracje międzynarodowe. Dlatego podczas IV Gali Biznesu zostaną wręczone nagrody  w czterech kategoriach: „Firma rodzinna roku”, „Top Polish Brands”, Top Global Brands” i „Diamenty biznesu”.

Nie zabraknie również nowości. Tego wieczoru będzie miała miejsce premiera książki pod redakcją dr Mileny Gołdy “Liderzy Przyszłości”, która z pewnością będzie inspiracją dla osób szukających możliwości dalszego rozwoju, wzorców już sprawdzonych i nowych pomysłów na rozwój.

Jak co roku redakcja CEOWorld w ramach Gali Biznesu pomaga młodym spełniać marzenia i organizuje licytacje giftów podarowanych przez partnerów wydarzenia, a licytowanych przez znamienitych gości tego wieczoru. W ten sposób wszyscy o wielkich sercach wspomagają rozwój młodych mistrzów w pływaniu Krzysia i Zbysia Walerych oraz rehabilitację Leosia Freja.

Ten szczególny wieczór uwieńczy występ artystyczny i pokaz mody, a afterparty i rozmowy w kuluarach uprzyjemni muzyka na żywo.

W tak konkurencyjnej gospodarce trzeba działać szybko i sprawnie, wykorzystywać każdą możliwość wejścia na wyższy poziom, otaczać się sprawczymi liderami i uczyć się od najlepszych ekspertów na świecie. Jak mawia  Waren Buffet, jeden z najbogatszych ludzi „Poznaj zasady gry i graj najlepiej jak potrafisz”. Bądź tego wieczoru z nami

Redakcja CEOWORLD Magazine

O KSIĄŻCE

“Liderzy przyszłości”

Jest to propozycja skierowana do osobistości świata biznesu, a także osób interesujących się ekonomią oraz historiami powstania i rozwoju polskich marek.

Publikacja pod redakcją dr Mileny Gołdy, przygotowana we współpracy z magazynem CEOWORLD, Fundacją Teraz Polska, Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii oraz Krajową Polską Radą Biznesu stanowi połączenie wypowiedzi ekonomistów m.in. prof. Witold Orłowski , prof. Krzysztof Rybinski, ambasadorów: USA, UK, Niemiec i właścicieli najlepiej prosperujących polskich firm. Do wypowiedzi na łamach książki został zaproszony również Pan Minister Inwestycji i Rozwoju oraz Prezes Fundacji Teraz Polska.

Czytelnicy w tej publikacji będą mogli również przeczytać szereg wywiadów z osobistościami świata biznesu oraz prezentacji wspaniale prosperujących firm, które mamy nadzieję staną się inspiracją do kreowania nowych pomysłów, wprowadzania innowacji i przeprojektowania własnych biznesów oraz impulsem do doskonalenia własnych umiejętności.

Wywiady

W naszej publikacji znajdzie się 30-50 wywiadów

Prezentacja

W naszej publikacji znajdzie się 30-50 prezentacji firm

Dystrybucja

Hotele 5*, Lotniska Konferencje Inwestycyjne i biznesowe Empik (strategiczne salony) Amazon

IV Galę Biznesu poprowadzi prezenter Pan Zygmunt Chajzer i dr Milena Gołda – redaktor naczelna CEOWorld. Swoją obecność zadeklarowała również trenerka fitness, blogerka i prezenterka telewizyjna Ewa Chodakowska oraz Joanna Przetakiewicz – projektanta mody, przedsiębiorczyni, założycielka marki “La Mania”.  Jednym z głównych gości honorowych będzie Agustin Egurrola – Tancerz, Choreograf, Sędzia Tańca i Mistrz Polski. Ale to nie koniec i znakomity artysta Liroy. Swoją obecność potwierdził Paweł Korzeniowski – Polski pływak, wielokrotny rekordzista i mistrz Polski, mistrz i dwukrotny wicemistrz świata, wielokrotny mistrz Europy. Redakcja może się również pochwalić, iż wywiadu do książki, jak i deklarację udziału w wydarzeniu udzielił Pan Adam StruzikMarszałek Województwa Mazowieckiego.

To będzie wieczór pełen motywacji i inspiracji biznesowej!

Szukasz możliwości rozwoju swojego biznesu lub poszerzenia swojej działalności o perspektywiczne i dochodowe branże?

Interesują̨ Cię wartościowe kontakty biznesowe?

Szukasz otoczenia, w którym Twój biznes będzie mógł rozwijać się jeszcze szybciej?

Jeśli tak, to IV GALA BIZNESU „Liderzy Przyszłości & Firmy Rodzinne” jest właśnie dla Ciebie.

1 Kwietnia 2022

GALA LIDERZY PRZYSZŁOŚCI & FIRMY RODZINNE

Hotel Bristol, A Luxury Collection Hotel,
ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, Warszawa

Część biznesowa z panelami ekspertów, rozdaniem nagród, atrakcjami artystycznymi, networkingiem, inauguracją książki „Liderzy Przyszłości”

18:00 - 21:00

Bal Charytatywny z występem duetu Dominiki Zamary i Roberto Cresca, licytacją charytatywną i czasem na pamiątkowe zdjęcia i networking

21:00 - 23:00

MGA Milena Gołda Agency
z siedzibą ul. Puławska 43/14, Warszawa

Zezwolenie na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku

Wszyscy uczestniczy imprez organizowanych przez MGA Milena Gołda Agency Na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2017 r. poz. 800 ze zm.) zezwalają na nieodpłatne utrwalanie i rozpowszechnianie swojego wizerunku w postaci zdjęć́ i filmów wykonanych w ramach Imprezy jw.
Ponadto uczestnicy przyjmują do wiadomości, że nieodpłatna zgoda na utrwalenie i rozpowszechnianie wizerunku obejmuje także wykorzystanie, utrwalanie, zwielokrotnienie, kopiowanie, rozpowszechnianie, obróbkę, opracowanie i powielanie wizerunku, dowolną techniką bądź za pośrednictwem dowolnego medium dla potrzeb opublikowania we wskazanych celach.
Uczestnicy zgadzają się, że wykorzystanie ich wizerunku zgodnie z treścią niniejszego dokumentu nie narusza dóbr osobistych oraz innych praw osób trzecich.
Uczestnicy wydarzenia, przychodząc na wydarzenie wiedzą, że zdjęcia zostały wykonane po uprzednim ich poinformowaniu i za ich zgodą.
Uczestnicy przyjmują do wiadomości, że niniejsza zgoda do ww. celów następuje bez ograniczeń terytorialnych, w szczególności zgoda do ww. celów obejmuje także okres po zakończeniu uczestnictwa.
Przeniesienie niniejszego zezwolenia oraz wszelkich praw z nim związanych na osobę lub podmiot trzeci nie wymaga uprzedniej zgody na taką czynność i następuje nieodpłatnie.

Zostań naszym partnerem

Tytuł GŁÓWNEGO Sponsora Strategicznego
Publikacji, Forum Biznesu “Nowa Era Przywództwa”

15-30 minut Indywidualny Panel
podczas Forum Biznesu

10 minut
wystąpienia podczas wieczornej Gali

1 stoisko
podczas trwania eventu

1 rollup
na Głównej Sali

50 książek
“Nowa Era Przywództwa – Oczami Liderów”

8 stron
własnego artykułu na początku książki: „Nowa Era Przywództwa – Oczami Liderów”

Statuetka PREZES ROKU 2021
(odbierana na scenie podczas Gali)

6 zaproszeń
na Forum Biznesu “Nowa Era Przywództwa”

2 roczne prezentacje online
w języku angielskim na stronie magazynu CEOWORLD Magazine

Tytuł Sponsora Strategicznego
Publikacji, Forum Biznesu “Nowa Era Przywództwa”

1 wystąpienie
w panelu podczas Forum Biznesu

5-10 minut
wystąpienia podczas wieczornej Gali

1 stoisko
podczas trwania eventu

1 rollup
na Głównej Sali

50 książek
“Nowa Era Przywództwa”

6 stron
własnego artykułu na początku książki: „Nowa Era Przywództwa – Oczami Liderów”

Statuetka PREZES ROKU 2021
(odbierana na scenie podczas Gali)

4 zaproszenia
na Forum Biznesu “Nowa Era Przywództwa”

2 roczne prezentacje online
w języku angielskim na stronie magazynu CEOWORLD Magazine

Tytuł Platynowego Partnera
Publikacji, Forum Biznesu i Gali “Nowa Era przywództwa”

1 wystąpienie
w panelu podczas Forum Biznesu

1 rollup
na Głównej Sali

2 strony
artykułu w książce “Nowa Era Przywództwa – Oczami Liderów”

Statuetka PREZES ROKU 2021
(odbierana na scenie podczas Gali)

2 zaproszenia
na Forum Biznesu i Galę “Nowa Era Przywództwa”

1 roczną prezentację online
w języku angielskim na stronie magazynu CEOWORLD Magazine

Tytuł Diamentowego Partnera
Publikacji, Forum Biznesu i Gali “Nowa Era przywództwa”

2 strony
artykułu w książce “Nowa Era Przywództwa – Oczami Liderów”

Statuetka PREZES ROKU 2021
(odbierana na scenie podczas Gali)

2 zaproszenia
na Forum Biznesu i Galę “Nowa Era Przywództwa”

Patronat medialny

Kontakt

Milena Gołda
Redaktor naczelna
CEOWORLD Magazine
Prezes Mag Press Agency

mg@magpressagency.com
tel. 608 098 388

Formularz kontaktowy

Chcesz więcej informacji na temat naszych konkursów CEOWORLD i Gali Liderzy Przyszłości i Firmy Rodzinne 1 kwietnia 2022 w Hotelu Bristol wyślij formularz, a odezwiemy się do Ciebie

FORUM BIZNESU I GALA NOWA ERA PRZYWÓDZTWA
1 KWIECIEŃ 2022

START

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Dołącz do nas!

Chcesz więcej informacji na temat naszych konkursów CEOWORLD, FORUM i GALA BUSINESS POWER i TARGI LUKSUSU
25 Października 2024 r. w Hotelu Hilton w Warszawie  wyślij formularz, a odezwiemy się do Ciebie