Gala i Forum ” 7 Kluczy do Sukcesu”

Data

Mamy przyjemność poinformować, że redakcja międzynarodowego magazynu CEOWORLD zdecydowała się zorganizować Forum Biznesu – 7 kluczy do sukcesu – pierwsze Forum Biznesu w Polsce połączone z Galą Diamenty Biznesu 2020 i wydaniem książki “7 kluczy do sukcesu”.
Będzie to popołudnie pełne unikatowej wiedzy, innowacyjnych narzędzi oraz rozmów z ciekawymi osobami z całej Polski i nie tylko.

Jeżeli jesteś osobą, która szuka możliwości dalszego rozwoju, okazji do robienia biznesu, możliwości poznawania wartościowych osób z którymi można realizować nawet najodważniejsze cele i projekty to Forum Biznesowe “7 kluczy do Sukcesu” będzie idealnym miejscem.

Wierzymy, że odpowiednie proaktywne osoby z jednej strony tworzą otoczenie stające się katalizatorem rezultatów, a z drugiej strony są fundamentem stabilnego biznesu.

W tak konkurencyjnej gospodarce trzeba działać szybko i sprawnie, wykorzystywać każdą możliwość wejścia na wyższy poziom, otaczać się sprawczymi liderami i uczyć się od najlepszych ekspertów na świecie. Jak mawia Waren Buffet, jeden z najbogatszych ludzi “Poznaj zasady gry i graj najlepiej jak potrafisz”.

W marcu wydaliśmy książkę “Zwykli, Niezwykli – Historie Polskich Marek. Kolejną książką pod redakcją Mileny Gołdy będzie „7 kluczy do sukcesu” – publikacja biznesowa w formie serii wypowiedzi prezesów i właścicieli polskich firm nt. kluczy do sukcesu budowy firmy.
Jest to propozycja skierowaną do ludzi biznesu, a także osób interesujących się ekonomią oraz historiami powstania i rozwoju polskich marek.

FORUM BIZNESU będzie podzielone na 4 panele w każdym po 7 panelistów. Tematy paneli to:1. Przywództwo2. Innowacje3. Rozwój biznesu4. Negocjacje5. Planowanie i inwestycje6. Mentoring i rola lidera7. Marketing – zarządzanie markąFORUM BIZNESU – 7 KLUCZY DO SUKCESU Odbędzie się w godzinach 15:00 – 19:00 ( z przerwą networkingowa) będzie połączone z inauguracją publikacji “7 Kluczy do Sukcesu” UROCZYSTAGALA DIAMENTY BIZNESU 2020 w godzinach 20:00 – 23:00 Ilość Gości: 120 osób Układ Sali: Bankietowy (okrągłe stoły + bufet) Gala odbędzie się 23 października 2020 roku w Hotelu Bristol w Warszawie.Obecność na Gali zadeklarował Książę Urlik Poniatowski i przeznaczy obraz na licytację dla Krzysia i Zbysia Walerych oraz dla Leosia Frej. Wstępnie Pan Urlik zadeklarował zorganizowanie wystawy swoich obrazów.
Mamy deklarację Pana Zygmunta Chajzera, że poprowadzi naszą Galę oraz Pan Maciej Orłoś wystąpi na jednym z Paneli . Galę uświetni występ Anny Bakalarskiej. Mamy wstępne potwierdzenie pokazu mody Diany Walkiewicz.Publikacja „ 7 kluczy do sukcesu” przygotowana we współpracy z magazynem CEOWORLD, będzie serią wypowiedzi nt. ekonomii oraz przedsiębiorczości m.in. prof. Orłowskiego, pani dr Eris, Polskiej Agencji Przedsiębiorczości czy twórcy Forum Ekonomicznego w Krynicy. Dzięki bezpośrednim rozmowom z przedsiębiorcami i ekspertami, którzy reprezentują polskie marki, opracujemy przegląd informacji dotyczący zmian w Polsce oraz kompendium motywacji i inspiracji biznesowej.

Szukasz możliwości rozwoju swojego biznesu lub poszerzenia swojej działalności o perspektywiczne i dochodowe branże?
Interesują Cię wartościowe kontakty biznesowe?
Szukasz otoczenia w którym Twój biznes będzie mógł rozwijać się jeszcze szybciej?
Jeśli tak, to Forum Biznesu “7 Kluczy do Sukcesu” jest właśnie dla Ciebie.

Dołącz do nas!

Chcesz więcej informacji na temat naszych konkursów CEOWORLD, FORUM i GALA BUSINESS POWER i TARGI LUKSUSU
25 Października 2024 r. w Hotelu Hilton w Warszawie  wyślij formularz, a odezwiemy się do Ciebie